Згідно Закону України 3651-д орган місцевого самоврядування «Олексіївська громада» (код ЄДРПОУ: 04365780) був реорганізований і увійшов до складу Піщанобрідської громади

Для можливості відновлення сайту дзвоніть за телефонами: (0432) 55-43-69 - Метастудія (Вінниця)
Starostat.org.ua - розробка веб-сайтів для старостинських округів ОТГ України
Олексіївська громада

припинила діяльність, увійшла до складу Піщанобрідської громади

Сільський голова

Анатолій Володимирович Скороход народився 28 березня 1956 року в с. Олексіївка Добровеличківського району Кіровоградської області.

Після проходження строкової служби в лавах Радянської армії працював водієм у місцевому колгоспі. В 1982 році закінчив Кіровоградський технікум механізації сільськогосподарських машин. Працював механіком з експлуатації машинно – тракторного парку, бригадиром тракторної бригади, завідувачем авто гаражу КСП імені Свердлова.

Брав участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС. Два скликання був депутатом сільської ради, у 2006 році - обраний на посаду сільського голови, у 2019 році - обраний на посаду голови об'єднаної територіальної громади.

Жити для громади – це талант. Саме так можна сказати про роботу з громадою і для громади Олексіївського сільського голови. Його слова не розходяться з ділом. За роки праці сільським головою за його ініціативи та підтримки зроблено багато корисних справ.

Вміє знаходити спільну мову, як з односельцями, так і з представниками бізнесу та владних структур. Всі роки роботи в органах місцевого самоврядування Анатолій Володимирович намагався бути корисним та допомагати рідному краю, покращувати життя сільських людей, вирішувати проблеми, захищати та відстоювати інтереси громади.

Веб-сайти для сільських та селищних рад України - RADA.ORG.UA Веб-сайти для районних державних адміністрацій України - RDA.ORG.UA Веб-сайти для районних рад України - RAYRADA.ORG.UA Веб-сайти для міських та селищних рад України - MISKRADA.ORG.UA Розробка офіційних сайтів органів державної влади і органів місцевого самоврядування


офіційні сайти «під ключ»
для органів державної влади

Розробка веб-сайтів для органів місцевого самоврядування
Пропонуємо веб-платформи по створенню власного веб-сайту державним органам влади, органам місцевого самоврядування та державним установам
Gromada.org.ua, Starostat.org.ua, Rayrada.org.ua, Rda.org.ua, Osv.org.ua

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування